HP uaktualnia narzędzia do zarządzania siecią

Firma zapowiedziała uaktualnienia oprogramowania do zarządzania siecią, które mają unifikować różne elementy zarządzania jak również automatyzować diagnozowanie i lokalizowanie problemów.

W lutym br. wraz uaktualnieniem Network Node Manager HP zamierza wydać wtyczki programowe i przebudowaną wersję oprogramowania Network Automation System firmy Opsware, które w wydaniu HP będzie nosić nazwę Network Automation. Nowe wtyczki zaprojektowane przez HP noszą nazwę NNMi SPI for Performance.

Wtyczki mają służyć zwiększaniu wydajności operacji IT poprzez integrację i unifikację prezentacji uszkodzeń, dostępności, wydajności i danych konfiguracyjnych zarządzania. Oprogramowanie pozwala na organizowanie przepływu zadań miedzy aplikacjami uaktualnionymi przez NNMi jak również przebudowanymi narzędziami Network Automation. Wtyczki zarządzania wydajnością wykorzystują tę samą infrastrukturę pollingu, co uaktualnienia NNM i mają być instalowane w istniejących produktach.

NNMi SPI zapewniają integrację kontekstową i umożliwiają zunifikowany przepływ zadań miedzy różnymi punktami pomiarowymi sieci, co ma uwolnić operatorów sieci od konieczności posiadania wielu narzędzi rozwiązujących problemy sieciowe.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200