HP Polska powołał dział obsługi firm internetowych

HP Polska tworzy nowy dział sprzedaży dedykowany do obsługi rynku firm internetowych. Jego szefem został Paweł Polok, pracujący w firmie od 1994 roku.

<!-- grafika --><img src="/nws/gfx/polok.jpg" align="right" vspace="5" hspace="10"><!-- kgrafika -->

W ramach strategii internetowej firma Hewlett-Packard Polska utworzyła nowy dział sprzedaży dedykowany do obsługi rozwijającego się rynku firm internetowych. Szefem działu mianowany został Paweł Polok.

Rozpoczął on pracę w HP Polska w 1994 roku na stanowisku specjalisty w dziale marketingu. W kolejnych latach sprawował funkcje menedżerskie począwszy od menedżera ds. produktów unixowych, poprzez współpracę z czołowymi partnerami software'owymi HP. Od roku 1998 do chwili obecnej Paweł Polok pełnił funkcję dyrektora marketingu działu współpracy z klientami strategicznymi.

Na nowym stanowisku Paweł Polok odpowiedzialny będzie za wprowadzanie oraz realizację nowych rozwiązań i projektów internetowych, współpracę z nowopowstającymi firmami internetowymi (tzw. start-ups) oraz obsługę e-projektów u dotychczasowych oraz nowych klientów firmy HP Polska.

Paweł Polok studiował na Wydziałach Informatyki oraz Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim .

Hewlett-Packard Polska

Tel. 22-608 77 00

Fax 22-608 76 00

www.hp.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200