HP BSM 9.0 do zarządzania usługami i aktualizowania aplikacji

HP zaprezentował nowe produkty do zarządzania usługami, które pomagają wdrażać hybrydowe modele dostarczania aplikacji. Można je stosować w środowiskach fizycznych i wirtualnych, pozwalają w jednolity sposób zarządzać wydajnością i dostępnością różnych aplikacji, niezależnie od miejsca, gdzie się znajdują.

Oprogramowanie BSM 9.0 udostępnia model usług, który pozwala zaktualizować całe środowisko startowe aplikacji, niezależnie od tego, czy dana aplikacja działa w środowisku fizycznym czy wirtualnym. BSM 9.0 oferuje nowe możliwości współpracy za pomocą technologii Web 2.0 mash-up. Pozwalają one dostarczać potrzebne informacje do odpowiednich zespołów wraz z właściwym kontekstem za pośrednictwem różnych interfejsów, w tym tych obsługujących urządzenia mobilne.

Pakiet HP BSM 9.0 obejmuje: HP Business Availability Center 9.0 (BAC), HP Operations Manager 9.0 i HP Network Management Center (NMC) 9.0. HP zaprezentował też nowe usługi, które pomogą klientom uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji w oprogramowanie: HP Solution Management Services (SMS), HP BAC Anywhere i HP Software as a Service.

Zobacz również:

  • 8 koncepcji biznesowych, które liderzy IT powinni opanować
  • Microsoft Office 365 - lista wersji, najważniejsze zmiany dla biznesu
  • HP naprawia błąd dotyczący kilku serii swoich komputerów
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200