Guttenberg w Geac Polska

Ofertę firmy poszerzyła aplikacja wspomagająca publikacje i zarządzanie treścią w rozbudowanych serwisach internetowych. Oprogramowanie Guttenberg stworzono w całości w oparciu o platformę Java 2 Enterprise Edition.

Firma wprowadziła do oferty aplikację Guttenberg stworzoną przez ID Partners. Oprogramowanie to służy do zarządzania zawartością i wspomagania publikacji treści w rozbudowanych serwisach WWW. Jak utrzymuje producent, zastosowanie systemu Guttenberg zwiększa szybkość publikacji i ułatwia wprowadzanie i modyfikację zawartości osobom nie posiadającym wiedzy technicznej.

Rozwiązanie oferowane przez Geac Polska zapewnia też funkcję personalizacji zawartości i analizy danych. Guttenberg wspomaga także dystrybuowanie treści w różnych kanałach elektronicznych (także WAP). Aplikację stworzono w oparciu o platformę Java 2 Enterprise Edition (J2EE).

Zobacz również:

  • Holandia ogranicza korzystanie z Google Chrome i ChromeOS
  • Przeglądarka Edge wspiera dodatkowy mechanizm bezpieczeństwa
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200