Grupa Vox mobilna także w Europie

Grupa kapitałowa VOX - Meble VOX, Drzwi i Podłogi VOX, Profile VOX, Drewno VOX - wdrożyła system Emigo firmy Sagra Technology we wszystkich oddziałach w Europie Środkowo-Wschodniej.

Pod koniec 2010 roku zakończono wdrożenie systemu Emigo w oddziałach Profile VOX na Słowacji i w Czechach. Wcześniej rozwiązanie zaimplementowano w pozostałych oddziałach firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. W Polsce Emigo działa już od 2007 roku. W następnej kolejności system wdrożono w Rumunii i Bułgarii (w angielskiej wersji językowej), potem na Litwie, Łotwie i Estonii (gdzie oprócz wersji anglojęzycznej portalu dostępna jest także rosyjskojęzyczna wersja TME), następnie na Białorusi i Ukrainie (w obu wersjach językowych). Dzięki aplikacji mobilnej przedstawiciele handlowi mogą dokonywać zamówień na miejscu, w punkcie sprzedaży, zgodnie z aktualnym stanem magazynowym, raportować ekspozycję towaru, wykonywać ankiety na temat produktów. System pomaga także w kontroli pracy przedstawicieli i realizacji ich celów sprzedażowych, udostępniając dane zarówno dla przełożonych, jak i dla sprzedawców.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200