Grupa Qumak-Sekom będzie wdrażać rozwiązania optymalizujące dostęp do sieci firmy F5 Networks.

Systemy amerykańskiego producenta umożliwiają zarządzanie i kontrolę przepływu danych na styku sieci korporacyjnej i Internetu

Grupa Qumak-Sekom podpisała umowę resellerską z amerykańską firmą F5 Networks, produkującą urządzenia regulujące i optymalizujące wydajność łączy internetowych. Dzięki umowie w ofercie Qumak-Sekom znajdą się produkty służące do zarządzania i kontroli przepływu danych na styku sieci korporacyjnej i Internetu. Jak zapewnia producent, urządzenia F5 Networks pozwalają na uzyskanie optymalnego dostępu z Internetu do zasobów gromadzonych na serwerach klienta.

Grupa Qumak-Sekom będzie również dysponować zespołem certyfikowanych inżynierów przeszkolonych do tworzenia rozwiązań na bazie produktów i technologii F5 Networks. Oferta amerykańskiej firmy jest przeznaczona dla portali, dostawców usług internetowych, firm ASP i innych przedsiębiorstw działających w sektorze e-biznes.

Zobacz również:

  • Aplikacja Inperly Billenium z e-dowodem osobistym

W skład Qumak-Sekom wchodzą spółki: Sekom SA, Qumak International oraz Pulsar Electronics. Grupa zajmuje się wdrażaniem systemów klasy ERP i CRM oraz kompleksowych rozwiązań dla e-biznesu.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200