Gracze dla graczy - nowe słuchawki Steel Series

W sprzedaży pojawiły się nowe słuchawki z mikrofonem firmy Steel Series. Są one dostępne samodzielnie lub w zestawie z kartą dźwiękową na USB. Steel Sound 5H to kolejny produkt firmy znanej z projektowania produktów dla graczy powstających przy udziale samych graczy.

Gracze dla graczy - nowe słuchawki Steel Series

Słuchawki Steel Sound 5H

Producent twierdzi, że każdy element słuchawek był wielokrotnie dyskutowany z graczami i zaprojektowany w taki sposób, aby doskonale było słychać dźwięki dochodzące z pola komputerowej bitwy, a zwłaszcza zbliżających się przeciwników. Często to właśnie dźwięki odbierane przez graczy decydują o powodzeniu w grze.

Jonas "whiMp" Svendsen (SK-gaming) współpracował w części dotyczącej karty dźwiękowej i korektorze graficznym (equalizerze) wprowadzając takie ustawienia, które poprawiają efektywność gracza. Inni znani gracze (m.in. Emil "HeatoN" Christensen (NIP), Tommy "Potti" Ingemarrson (NIP)) także brali udział w testach zestawu. Korektor jest tak ustawiony, żeby nie przegapić kroków przeciwnika, słysząc je już z daleka i z precyzyjnie określonego kierunku oraz odległości. Zewnętrzna karta dźwiękowa w komplecie Steel Sound 5H USB jest przeznaczona do komputerów PC i notebooków wyposażonych w interfejs USB 2.0. Produkt posiada wysuwany w dowolnym momencie mikrofon, regulator głośności na kablu, 12 kanałowy equalizer, 2 metrowy przedłużacz kabla, wzmocnienie basu.

Cena słuchawek wraz z kartą dźwiękową to 469 zł. Same słuchawki wyceniono na 399 zł.

Dystrybutor:

http://www.mmv.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200