Gotowy na Windows XP?

Aplikacja Upgrade Advisor, udostępniona przez Microsoft, umożliwia sprawdzenie, czy komputer i zainstalowane na nim oprogramowanie spełnia wymogi systemu Windows XP.

Microsoft udostępnił na swojej stronie internetowej aplikację o nazwie Upgrade Advisor (ok. 32 MB), służącą do sprawdzania, czy komputer użytkownika spełnia wymagania systemu Windows XP. Upgrade Advisor testuje komputer zarówno pod względem konfiguracji sprzętowej, jak i zainstalowanego na nim oprogramowania.

Jeżeli Upgrade Advisor wykryje w komputerze komponenty wymagające aktualizacji, które dostępne są na stronie Windows Update Web, program automatycznie je odnajdzie i umożliwi ich zainstalowanie. Funkcja ta wymaga aktywnego połączenia z Internetem w trakcie pracy Upgrade Advisor.

Zobacz również:

  • Microsoft będzie używać technologii AI do pisania biznesowych wiadomości e-mail
  • Styczeń 2023 roku był miesiącem ważnych aktualizacji

Aplikacja Upgrade Advisor jest częścią procesu instalacji Windows XP, dlatego w trakcie pracy niektóre komunikaty mogą sugerować, iż właśnie przebiega instalacja całego systemu operacyjnego.

Więcej informacji:

Windos XP Professional:

http://www.microsoft.com/WINDOWSXP/pro/howtobuy/upgrading/advisor.asp

Windows XP Home Edition:

http://www.microsoft.com/WINDOWSXP/home/howtobuy/upgrading/advisor.asp

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200