Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń inwestuje w obsługę klienta

Firma Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń (dawniej Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń) uruchomiło contact center oparte na systemie komunikacyjnym Customer Interaction Center firmy Interactive Intelligence.

Oprogramowanie CIC zostało zintegrowane z wykorzystywanym przez ubezpieczyciela systemem likwidacji szkód. Klienci dzwoniący do contact center firmy mogą liczyć na usprawnienie likwidacji szkód i sprawdzić status swojej sprawy w menu dostępowym.

System automatycznie odczytuje informację o etapie, na którym znajduje się sprawa i dodatkowych wymaganiach. Zakończone we wrześniu ub. r. wdrożenie systemu CIC w Centrum Obsługi Klienta Gothaer to ostatnia faza projektu, którego celem było ujednolicenie infrastruktury telekomunikacyjnej w firmie. Dziś rozwiązanie Interactive Intelligence obsługuje całą telefoniczną komunikację. Pracownicy biurowi Gothaer wykorzystują funkcję telefonii IP systemu CIC, a konsultanci obsługi klienta uzyskali dostęp do nagrywania, raportowania i monitoringu jakości. System CIC obsługuje faksy wysyłane i odbierane przez pracowników firmy.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200