Gmail będzie kompatybilny z Safari

Gmail, czyli darmowe konta pocztowe o pojemności 1 GB oferowane przez Google, będą współpracowały z przeglądarką internetową koncernu Apple – Safari, poinformowali przedstawiciele Google.

Gdy po raz pierwszy świat usłyszał o darmowych skrzynkach pocztowych Google – Gmail, które oferować mają ich posiadaczom 1 GB przestrzeni, na liście kompatybilnych z tą usługą przeglądarek internetowych zabrakło niestety produktu Apple - Safari. To jednak wkrótce się zmieni.

Według jednego z założycieli Google – Sergeya Brina, wszelkie zmiany dotyczące zapewnienia kompatybilności Gmaila z Safari zostaną zaimplementowane jeszcze przed publiczną premierą darmowych kont pocztowych Google. Jednocześnie Brin wyraził swoje głębokie ubolewanie, z powodu braku obsługi Safari przez Gmail jeszcze w fazie beta usługi, podkreślając jednocześnie, iż sprawa ta jest obecnie jednym z głównych priorytetów.

Zobacz również:

  • Z szyfrowania CSE mogą korzystać kolejne grupy użytkowników usług Google
  • Przeglądarka Apple Safari świętuje 20 urodziny
  • ChatGPT trafia na zegarki Apple Watch
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200