Głosowe serwisy informacyjne w Plus GSM

Dzwoniąc pod wyznaczone przez operatora numery abonenci będą mogli odsłuchiwać kilkudziesięciosekundowych wiadomości z kraju i zagranicy, informacji o pogodzie i korzystać z innych serwisów informacyjnych przygotowanych przez Radio Zet.

Od dzisiaj (23 kwietnia) abonenci sieci Plus GSM będą mogli korzystać z serwisów informacyjnych przygotowanych przez Radio Zet. Operator udostępnił klika specjalnych numerów telefonicznych po wybraniu których będzie można odsłuchać kilkudziesięcio-sekundowych wiadomości z kraju i zagranicy, prognozy pogody czy wiadomości sportowych. Jeden serwis składać się będzie ok. 5-6 informacji. Trwający 90 sekund serwis wiadomości, aktualizowany będzie cztery razy dziennie.

Koszt korzystania z usług zwanych Reporter Plus zgodny będzie z posiadanym przez użytkownika planem taryfowym jako połączenie wewnątrz sieci Plus GSM.

Zobacz również:

  • Google Meet stawia na większe możliwości streamingu
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200