Głośnikowy "grom" Manty

Już wkrótce na półkach sklepowych pojawi się nowy zestaw głośników firmy Manta - 2.1 MM1100 Thunder. Zestaw będzie dostępny w dwóch wersjach: z pilotem i bez.

Głośnikowy "grom" Manty

Zestaw głośnikowy Manta 2.1 MM1100 Thunder

Zastosowanie drewnianej konstrukcji, pozwolić ma na uzyskanie dobrego brzmienia. Stereofoniczny wzmacniacz wbudowano w subwoofer. Pozostałe elementy wyposażenia to cyfrowy kontroler dźwięku oraz dołączony do zestawu, wspomniany już, bezprzewodowy pilot.

Producent podaje niestety tylko moc szczytową głośników P.M.P.O. - 1100 W. Nie wiadomo jaka jest ich moc RMS. Ze względu na dodatkowe wyposażenie w postaci kabli z końcówkami zarówno w standardzie mini jack, jak RCA, możliwa jest współpraca zestawu z kartami dźwiękowymi komputerów PC oraz odtwarzaczami DVD i innymi źródłami stacjonarnymi. Do zestawu dołączona jest instrukcja obsługi w języku polskim, wyjaśniająca krok, po kroku wszelkie podłączenia i ustawiania.

Cena zestawu nie jest na razie znana.

Aktualizacja: 26 października 2004 15:59

Od producenta otrzymaliśmy już informację o mocy RMS zestawu. Wynosi ona 16W. Cena to 79 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200