Genesys Voice Portal

Firma Genesys Telecommunication Laboratories zaprezentowała nowe rozwiązanie do tworzenia samoobsługowych serwisów głosowych - Genesys Voice Portal. Oparty na technologii Telery, Genesys Voice Portal umożliwia utworzenie samoobsługowego serwisu głosowego z możliwością połączenia klienta z agentem contact center.

Rozwiązanie zwiększa możliwości tradycyjnego, automatycznego serwisu samoobsługowego typu IVR, przekształcając telefon w narzędzie wielofunkcyjne, pozwalające klientowi na dostęp do informacji przez całą dobę.

Rozwiązanie przeznaczone jest dla transakcji samoobsługowych w rodzaju: sprawdzenia stanu konta, dokonania przelewu, zamówienia książki czy też potwierdzenia rezerwacji przelotu.

Zobacz również:

  • 5G to nowe możliwości dla telekomów

Voice Portal jest otwartym, opartym na standardowym oprogramowaniu rozwiązaniem, które umożliwia przedsiębiorstwu rozbudowę infrastruktury sieciowej i poszerzenie jej o rozwiązania z wykorzystaniem głosu.

Poprzez zapewnienie użytkownikowi końcowemu bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak rozpoznawanie głosu i spersonalizowany dialog, Genesys Voice Portal może przyczynić się do znacznego zwiększenia liczby interakcji zakończonych na poziomie samoobsługowym.

Genesys Voice Portal adresowany jest do firm, które chcą zredukować koszty operacyjne swoich contact centers.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200