GTS uruchamia usługę wideokonferencji

GTS Central Europe uruchomił nową usługę. GTS Wideokonferencja oferuje połączenia wideo w jakości HD na wielu typach urządzeń (smartfony, tablety, laptopy, komputery stacjonarne oraz systemy multimedialne w salach), bez względu na platformę, którą się aktualnie wykorzystuje.

System wideokonferencyjny został stworzony na bazie architektury VidyoRouter i technologii Adaptive Vidyo Layering, z wykorzystaniem standardu H.264 SVC (skalowalne kodowanie wideo).

Z usługi mogą korzystać zarówno korporacje, jak i małe oraz średnie firmy. Duży wybór kompatybilnych z systemem urządzeń pozwala klientom uruchomić usługę w ramach posiadanej aktualnie infrastruktury IT, bez potrzeby inwestowania w nowe urządzenia.

Zobacz również:

  • AI od Google tworzy trójwymiarowe obrazy ludzi
  • MetroCluster – odpowiedź T Business na wyzwania rynku e-commerce

Posługując się panelem konfiguracyjnym dostępnym przez przeglądarkę internetową, administrator zarządza systemem wideokonferencyjnym i może skalować usługę oraz kontrolować punkty końcowe i licencje. Autoryzowani użytkownicy systemu mogą ustalać swoje preferencje, zapraszać gości, kontrolować wideokonferencje i kontaktować się z pracownikami, klientami i partnerami.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200