Fuzja personalna w CSS i COMP

Wczoraj (21 czerwca) członkowie zarządu Computer Service Support weszli w skład zarządu warszawskiej firmy COMP. Ma to związek z połączeniem obu spółek.

Do zarządu firmy COMP dołączyli: Andrzej Woźniakowski, prezesa zarządu CSS - na stanowisko wiceprezesa zarządu; Tomasz Bajtyngier, członek zarządu CSS - na stanowisko członka zarządu i Rafał Jagniewski, członek zarządu CSS - na stanowisko członka zarządu. Warunkiem wejścia w życie uchwał jest zarejestrowanie przez sąd połączenia Computer Service Support SA i COMP SA. Połączenie powinno dojść do skutku do 30 września br.

W wyniku połączenia, majątek CSS zostanie przeniesiony na COMP, akcjonariusze CSS otrzymają zaś akcje tej firmy. Comp łącząc się z CSS ma zamiar stać się jedną z największych firm świadczących usługi informatyczne. List intencyjny w sprawie połączenia został podpisany w styczniu br.

W lutym br., kontrolowany przez COMP Novitus kupił kolejną transzę akcji CSS i posiada obecnie ok. 20 proc. udział w spółce. Plan zakłada objęcie do końca II kw. 2007 r. łącznie prawie 30% akcji CSS za 30,7 mln zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200