Fuzja Akademii Infovide-Matrix z CTPartners

Od 1 stycznia 2011 r. nastąpi integracja tych dwóch ośrodków szkoleniowych działających w ramach Grupy Kapitałowej Infovide-Matrix.

W wyniku połączenia powstać ma centrum rozwoju kompetencji zarządczych świadczące usługi pod marką CTPartners. Integracja obejmuje zarówno ofertę, zespoły oraz kwestie organizacyjne i formalne. W wyniku połączenia, CTPartners stać się ma czołową firmą szkoleniową i doradczą, w szczególności w zakresie szkoleń z zarządzania IT.

"Połączone centrum szkoleniowe CTPartners będzie świadczyć usługi rozwoju kompetencji managerów i specjalistów IT odpowiedzialnych za zwiększanie efektywności procesów i przeprowadzanie złożonych zmian. Intencją spółki jest wyróżnianie się na rynku wysoką jakością usług oraz odpowiedzialnością za wartość dostarczaną klientom" - mówią przedstawiciele CTPartners.

Spółka prowadzi szkolenia w oparciu o międzynarodowe standardy w obszarze zarządzania m.in. ITIL, PRINCE2, PMBoK Guide, HDI, czy ISO. W ramach połączonego CTPartners będzie oferowanych ponad 90 rodzajów szkoleń z obszarów zarządzania projektami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem informacji, a także strategii IT i IT Governance oraz promocji i komunikacji przedsięwzięć.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200