Fujitsu wybrał napędy TANDBERG DATA LTO2

Fujitsu zadecydował, że w swoich serwerach serii Primergy będzie montować (w ramach umowy OEM) napędy TANDBERG DATA LTO2. Napędy (mające wysokość 1U) będą instalowane w serwerach stelażowych oraz w serwerach mających konstrukcję wieży.

Napęd oferuje prędkość przepływu danych do 48 MB/s i może zabezpieczyć do 200 GB danych w ok. 75 minut. Całkowita pojemność urządzenia wynosi, zgodnie ze specyfikacją LTO2, 200/400 GB.

Fujitsu wybrał napędy TANDBERG DATA LTO2
Tandberg 420LTO, dzięki kompaktowej budowie, jest jednym z najkrótszych napędów o wysokości 1U. Dlatego nadaje się do instalowania w stacjach roboczych i serwerach przeznaczonych do montażu w szafach przemysłowych. Tandberg 420LTO jest też pierwszym urządzeniem w tej klasie wyposażonym w interfejs Ultra 320 SCSI.

Zobacz również:

  • Zrównoważony rozwój – kierunek nie jest łatwy

TANDBERG zintegrował z urządzeniem oprogramowanie do zarządzania mediami, które na bieżąco kontroluje jakość nośników i za pomocą funkcji "Tape Alert" przekazuje zebrane informacje oprogramowaniu zapisującemu dane (np. Computer Associates ARCserve lub Veritas Backup Exec), gdzie mogą być odczytywane przez administratora.

Tandberg 420LTO jest przy tym kompatybilny w odczycie i zapisie ze wszystkimi napędami pracującymi w technologiach LTO1 i LTO2, i jest jednocześnie pierwszym z pięciu zaplanowanych generacji urządzeń o połowie wysokości opartych na technologii LTO.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200