Fujitsu oferuje nowe modele płaskich monitorów

Wprowadzane przez Fujitsu Siemens Computers nowe monitory LCD TFT obejmują modele od podstawowych i multimedialnych modeli po urządzenia dla systemów CAD i DTP.

<!-- grafika --><img src="/nws/gfx/fa.jpg" align="right" vspace="5" hspace="10"><!-- kgrafika -->

Firma Fujitsu Siemens Computers wprowadza na rynek płaskie monitory LCD TFT, które mają zapewnić wysoki poziom jakości i ergonomii dla wszystkich segmentów rynku komputerowego. Oferta adresowana jest do niemal wszystkich użytkowników. Zawiera monitory do użytku biurowego i prostych zastosowań profesjonalnych, do zaawansowanych zastosowań multimedialnych, CAD i DTP oraz wymagających prezentacji o dużej ilości danych. Nowa rodzina płaskich monitorów obejmuje modele 15, 17 i 18 cali. Wszystkie monitory LCD wyposażone są w mechanizm samoregulacji. Zapewnia on automatyczne dostrojenie się monitora do nowego trybu wyświetlania i eliminując potrzebę ręcznej regulacji gwarantuje optymalną jakość obrazu.

Na ofertę nowych monitorów składają się:

1). Model C381FA o reprezentacyjnej i wyjątkowo płaskiej konstrukcji, zaprojektowany do użytku domowego, nadaje się również do profesjonalnych zastosowań biurowych.

2). Model C382FA o atrakcyjnej diamentowo-czarnej obudowie, przeznaczony do prezentacji i obróbki wideo.

3). Model 3814FA (15 cali) zaprojektowany do użytku biurowego, wyposażony jest w podstawę regulującą wysokość monitora z możliwością przechylania i obracania, posiada także regulator podświetlenia.

4). Model 152f (15 cali) ze zintegrowanymi głośnikami zaprojektowany do zastosowań multimedialnych. Oferuje technikę MVA pozwalającą na uzyskanie kąta widoczności obrazu - 160 stopni, wysokiego kontrastu, perfekcyjnej jakości obrazu. Dysponuje także możliwością szybkiego przełączania komórek LCD.

5). Model 4311FA (17 cali) zapewnia taką samą rozdzielczość jak 18 calowe monitory LCD. Dwa wejścia video pozwalają na podłączenie dwóch komputerów. Oprócz analogowego wejścia VGA, posiada wejście cyfrowe DVI.

Fujitsu Simens Computers

tel.: (22) 870 98 91

faks: (22) 870 97 09

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200