Fujitsu Siemens Computers rozszerza współpracę ze StorageTek

Oferta FSC poszerzona zostanie o kolejne rozwiązania archiwizacji danych StorageTek - biblioteki i napędy taśmowe klasy enterprise.

Fujitsu Siemens Computers i StorageTek rozszerzyły dotychczasową współpracę. W ofercie FSC znajdą się napędy i biblioteki taśmowe StorageTek klasy enterprise. Rozwiązania te będą oferowane klientom FSC w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Fujitsu Siemens Computers włączy do oferty biblioteki taśmowe L180, L700 i L700e i nowe napędy taśmowe DLT8000, LTO 9840 i 9940 standardu SCSI, Fibre Channel oraz ESCON. Produkty StorageTek będą integrowane z oferowanymi przez FSC systemami archiwizacji CentricStor.

Zobacz również:

  • Google i NIST uruchomią produkcję procesorów kolejnej generacji

Rozwiązania StorageTek oferują w Polsce zarówno autoryzowani dystrybutorzy, jak i ogólnoświatowi partnerzy OEM. Dystrybutorami są firmy BigVent, Veracomp, a najaktywniejszymi partnerami OEM w Polsce - Hewlett-Packard, Sun Microsystems, Unisys i Fujitsu Siemens Computers.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200