Fujitsu IT Future po raz drugi w Polsce

Pod koniec maja br. odbędzie się kolejna edycja konferencji i wystawy rozwiązań informatycznych dla biznesu ‘Fujitsu IT Future’.

W tym roku impreza będzie miała charakter przekrojowy. Organizator zapewnia, że każdy z uczestników odnajdzie ciekawy dla siebie temat niezależnie jakiej wielkości jest jego firma i w jakiej działa branży. Dyżurnymi zagadnieniami będą: nowoczesne centra przetwarzania danych, zarządzanie infrastrukturą, cloud computing, wirtualizacja oraz platformy dedykowane specjalnie do obsługi oprogramowania ERP. Wiele miejsca zostanie poświęcone także energooszczędnym stacjom roboczym i rozwiązaniom mobilnym.

Fujitsu IT Future odbędzie się 31 maja 2012 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie. Gościem specjalnym imprezy będzie Jerzy Engel, były selekcjoner piłkarskiej kadry narodowej.

Konferencja i wystawa przeznaczona jest dla szefów IT, administratorów, osób odpowiedzialnych za inwestycje. Udział jest bezpłatny, jednakże ilość miejsc jest ograniczona. Computerworld jest patronem tego wydarzenia.

Więcej informacji i rejestracja

dostępne są na stronie Fujitsu IT Future 2012 >>

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200