Fuji drukuje dla Microsoftu

Firma Fuji Photo Film zajmie się obsługą serwisu, umożliwiającego użytkownikom systemu Windows XP zamawianie za pośrednictwem Internetu wydruków fotografii cyfrowych.

Firma Fuji Photo Film zajmie się opracowaniem serwisu umożliwiającego użytkownikom systemu Windows XP zamówienie wydruków zrobionych przez nich fotografii cyfrowych.

Program Online Printing Wizard będzie jedną z kilku aplikacji przeznaczonych do edytowania cyfrowych zdjęć, dołączonych do nowego systemu operacyjnego koncenru z Redmond. Jego użytkownicy będą mogli, za pośrednictwem OPW, zamówić przez Internet profesjonalne wydruki swoich cyfrowych fotografii. Zdjęcia będzie można odbierać w zakładach fotograficznych Fuji.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
  • Historia aktualizacji Windowsa 10 - najważniejsze zmiany dla biznesu

Z informacji dostarczonych przez Microsoft wynika, że usługa ta powinna być dostępna w połowie listopada tego roku - czyli krótko po premierze Windows XP. Wiadomo, że Fuji zajmie się realizacją zamówień złożonych za pośrednictwem Online Printing Wizard przez japońskich użytkowików Windows XP. Microsoft prowadzi również rozmowy z firmą Eastman Kodak, która miałaby zająć się obsługą OPW na terenie USA.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200