Forum telekomunikacyjne w Warszawie

Przedstawiciele 21 firm izraelskich działających w szeroko rozumianym sektorze telekomunikacji uczestniczyli 10 i 11 lutego w kolejnym, drugim organizowanym w tej skali, forum gospodarczym.

Firmy izraelskie, których przedstawiciele uczestniczyli w Forum, działają w różnych działach rynku telekomunikacyjnego, począwszy od specjalistycznego oprogramowania, przez zasilanie urządzeń, rozwiązania dla telefonii stacjonarnej, mobilnej i satelitarnej po zagadnienia związane z funkcjonowaniem dużych systemów telekomunikacyjnych i rozliczeń międzyoperatorskich.

Wizyta miała na celu umożliwienie bezpośrednich kontaktów z zainteresowanymi firmami polskimi oraz ułatwienie w nawiązaniu współpracy, szczególnie istotne obecnie w związku z wejściem Polski do UE, co podkreślano w oficjalnych wystąpieniach. W sektorze rozwiniętych technologii firmy izraelskie zainwestowały w Polsce miliard dolarów i przewidują do roku 2007 dalsze inwestycje na kwotę 500 milionów USD.

Zobacz również:

  • Powstało forum, które zajmie się standardami używanymi w świecie metaverse
  • ZEA kupują izraelską technologię do wykrywania przestępstw finansowych

Forum telekomunikacyjne i wizyta przedsiębiorców izraelskich związana była z oficjalną wizytą w Warszawie Wicepremiera Izraela, Ministra Przemysłu, Handlu, Pracy i Łączności, pana Ehuda Olmerta.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200