Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych

Krajowy Związek Banków Spółdzielczych zaprasza na konferencję zatytułowaną Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych, która odbędzie 6 kwietnia tego roku w hotelu Regent (Warszawa). Konferencja poświęcona będzie bankowości w erze nowych technologii.

Banki spółdzielcze mierzą się z wieloma wyzwaniami zarówno natury technologicznej, jak i prawnej, a nawet socjologicznej. Warunkiem koniecznym dla ich dalszego rozwoju, jest umiejętne poruszanie się w tak złożonej rzeczywistości.

Organizatorzy konferencji zapowiadają, że postarają się odpowiedzieć na niej na szereg pytań nurtujących obecnie banki, które chcą wiedzieć jak wykorzystać potencjał rozwiązań IT do rozwoju usług finansowych oraz jaka powinna być rola placówek bankowych w nowej, cyfrowej rzeczywistości.

Zobacz również:

  • Płatna weryfikacja kont dociera do Facebooka oraz Instagrama
  • Znany Androidowy malware został zmodyfikowany i atakuje obecnie aplikacje bankowe
  • Czy RPA dzisiaj to tylko automatyzacja?

Umiejętne wykorzystanie cyfrowych kanałów komunikacji w kontakcie z nowoczesnym klientem, jest dziś niezmiernie ważne. Klient wymaga spójnego dostępu do szybkich i przejrzystych usług oferowanych na dowolnym urządzeniu, z którego korzysta. Jednocześnie, nie rezygnuje z wizyt w oddziale bankowym, od którego oczekuje tego samego standardu usług, a dodatkowo wsparcia profesjonalnego doradcy.

Na konferencji wystąpią m.in.: Michał Krakowiak, Wiceprezes Zarządu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych, Zbigniew Pomianek, Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland, Krzysztof Rosiński, Prezes Zarządu Getin Noble Bank, Arkadiusz Kurasz, Wiceprezes Zarządu Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie, Grzegorz Flanz, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Toruniu, Jacek Domagalski, Członek Zarządu Banku Spółdzielczego w Skierniewicach, a także Sławomir Lachowski, CEO firmy G-Rock.

Jednym z patronów medialnych konferencji jest Computerworld. Więcej informacji o konferencji można znaleźć na witrynie forumrozwojubs.asseco.com/.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200