Forum BEA Systems

BEA System zorganizowała w Warszawie pierwsze forum regionalne. Uczestnicy imprezy omawiają najnowsze trendy w e-biznesie i rynku serwerów aplikacji.

Podczas swojego pierwszego forum regionalnego w Warszawie, przedstawiciele firmy spotkali się z ok. 200 gośćmi i partnerami handlowymi BEA Systems. W czwartek Alexander Kopriwa, dyrektor programów międzynarodowych Instytutu Badań Przemysłu Meta Group, wygłosił prezentację na temat trendów w e-biznesie, w tym na rynku serwerów aplikacyjnych. Według raportu Gartner Dataquest, udziały BEA Systems w tym rynku, liczone na podstawie przychodów z licencji, wynosiły w ub. roku 41 proc.

Ponadto Leon Baranovsky, dyrektora ds. Zarządzania Produktem w BEA Systems, przedstawił prezentację dotyczącą platformy BEA WebLogic E-Business Platform - rozwiązania dla biznesu oraz e-biznesowych aplikacji, obejmujących handel, portale, integrację i serwis dla stron WWW, stosowanych w takich dziedzinach jak finanse, media, telekomunikacja. Dziś firma przedstawi metody kalkulacji rzeczywistych kosztów działania oraz strategie zwrotu nakładów inwestycyjnych w branży e-biznesowej.

Zobacz również:

  • Apple odsłania karty - iPhone 14 i inne jesienne nowości
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200