Fortinet Security Day 2020

Bezpieczeństwo w każdym miejscu – to temat przewodni tegorocznej konferencji Fortinet Security Day 2020, która odbędzie się 17 listopada.

Fortinet Security Day 2020

Fortinet Security Day Polska

Bezpieczeństwo w każdym miejscu – to temat przewodni tegorocznej konferencji Fortinet Security Day 2020, która odbędzie się 17 listopada.

W jaki sposób już teraz przygotować się na zagrożenia, które dopiero się pojawią i jak w tych specyficznych czasach skutecznie chronić zasoby cyfrowe organizacji? Eksperci Fortinet przedstawią ciekawe i konkretne przykłady wdrożeń, omówią najlepsze praktyki i najskuteczniejsze sposoby w walce z cyberprzestępcami, w przestrzeni cyfrowej i zdalnej. W trakcie spotkania zostaną także zaprezentowane wyniki najnowszego badania „Zabezpieczenie środowiska IT i ciągłości biznesowej w firmach w czasie pandemii COVID-19".

Zobacz również:

  • Fortinet. Bezpieczeństwo absolutne
  • Nowości zaprezentowane na Red Hat Summit 2022
  • Microsoft aktualizuje aplikacje bezpieczeństwa dla środowisk wielochmurowych

Najważniejsze tematy tegorocznej edycji Fortinet Security Day to bezpieczeństwo sieci wielooddziałowej nowej generacji; skuteczne zapobieganie i reagowanie na nowe zagrożenia; architektura dostępowa w modelu „Zero Trust”; automatyzacja SOC; bezpieczeństwo chmury i z chmury oraz bezpieczna telepraca.

Gościem specjalnym będzie Alain Sanchez, EMEA CISO and Senior Evangelist Fortinet, który będzie mówił o sytuacji w wyjątkowym 2020 roku i przewidywanych trendach na kolejne lata, także w kontekście Polski.

Na świecie widoczny będzie coraz szybszy wzrost liczby ataków typu ransomware. W jaki sposób można łagodzić jego skutki za pomocą nowoczesnych rozwiązań? Na popularności zyskiwać będą kompleksowe platformy bezpieczeństwa, łączące podejście Zero Trust, zaawansowane narzędzia zapewniające bezpieczeństwo sieci, wykorzystanie chmury i wykorzystanie sztucznej inteligencji.

Spotkanie będzie wirtualne, ale zachowa interaktywny charakter – na czacie będzie można porozmawiać z inżynierami Fortinet i na bieżąco komentować poszczególne sesje.

Fortinet obchodzi w tym roku swoje 20-lecie i w związku z tym przygotował dla uczestników konferencji wyjątkową niespodziankę na zakończenie spotkania – coś, czego nie można przegapić!

Szczegóły i rejestracja

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200