FortiWeb 4.0 MR2

Fortinet prezentuje wersję 4.0 MR2 oprogramowania FortiWeb. Zapewnia ona bezpieczeństwo aplikacji internetowych i XML firewall do ochrony, zachowania równowagi i przyspieszenia aplikacji internetowych, baz danych i wymiany informacji między nimi.

FortiWeb 4.0 MR2
Oprogramowanie przeznaczono dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz dostawców aplikacji internetowych i dostawców SaaS. FortiWeb 4.0 MR2 gwarantuje dwukierunkową ochronę przed zagrożeniami, takimi jak ataki typu SQL injection czy cross-site scripting na strony WWW. Zastosowany w urządzeniu nowy skaner słabych punktów sieci (Web Vulnerability Scanner) pomaga wykrywać luki w aplikacjach.

Wybrane nowe funkcje FortiWeb4.0 MR2, to: zgodność z wymogami protokołu PCI DSS; nowe widgety, zaplanowane automatyczne tworzenie kopii zapasowych FTP; skaner luk internetowych FortiGuard i wzmocnienie DLP. FortiWeb w wersji 4.0 MR2 jest dostępny na polskim rynku w cenie od 13 434 euro.

Zobacz również:

  • Strategiczna współpraca NTT DATA Business Solutions i Beyond.pl
  • Dobre wyniki finansowe Fortinet
  • Nowy firewall dla sieci hybrydowych
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200