Flagowy model projektora InFocus

Początek listopada jest okresem znaczących zmian w ofercie korporacji InFocus/ASK. Z oferty produktowej InFocusa znikną dwa projektory: LP800 i LP810 oraz ich odpowiedniki w ofercie marki ASK. Ich miejsce zajmie projektor o symbolu LP850 (ASK C450), którego środowiskiem pracy są duże sale wykładowe i konferencyjne.

Flagowy model projektora InFocus
Projektor dzięki zastosowaniu 320-watowej lampy UHB oraz potrójnej, 1-calowej matrycy TFT z mikrosoczewkami (MLA) może wyświetlać obraz z maksymalna jasnością 4500 ANSI lm, kontrastem równym 750:1 i rozdzielczością rzeczywistą XGA (do interpolowanej UXGA).

Panel gniazd pozwala na jednoczesne podłączenie do trzech komputerów (DVI, RGB i BNC) oraz do trzech źródeł sygnału wideo (komponent, kompozyt i S-Video). Projektor można stroić korzystając ze złącza RS, a interfejs TCP/IP oraz układy współpracy z przystawką Wi-Fi LiteShow pozwalają na włącznie go w sieć bezprzewodową.

Istotną cechą projektora jest przystosowanie go do wymiany standardowego obiektywu na jeden z dwóch obiektywów szerokokątnych lub jeden z dwóch teleobiektywów. Czynność wymiany obiektywów nie pociąga przy tym ze sobą konieczności demontowania projektora z uchwytu sufitowego. Podobnie prosta jest wymiana lampy. Nowością jest pionowe przesuwanie optyki projektora (lens-shift). Kombinacja tej funkcji z układem pionowej i poziomej korekcji zniekształceń trapezowych (+/-15 stopni) oraz elektrycznym sterowaniem ostrością i zoomem umożliwia łatwe dopasowanie prezentowanego obrazu do położenia ekranu i jego rozmiarów (przekątna od 30" do 300").

Cena netto projektora ustalona jest na poziomie 29 999 zł.

Dystrybucja:

http://www.proaudio.pl


TOP 200