Fiserv otwiera biuro w Polsce

Warszawa ma być siedzibą firmy na Europę Środkową i Wschodnią. Polski oddział będzie drugim w całej Europie. Jego szefem został Maciej Modrzejewski.

Warszawa ma być siedzibą firmy na Europę Środkową i Wschodnią. Polski oddział będzie drugim - po londyńskim - w całej Europie. Jego szefem został Maciej Modrzejewski. Warszawskie biuro zatrudnia 20 osób, a w ciągu najbliższych dwóch lat ich liczba zwiększy się do 50.

Maciej Modrzejewski pracował przez ostatnie pięć lat w Hewlett-Packard, ostatnio na stanowisku dyrektora ds. wsparcia sprzedaży na region EMEA (Europy Środkowej, Bliskiego Wschodu i Afryki).

Zobacz również:

  • Data storytelling jako kluczowa umiejętność w podejmowaniu decyzji opartych na danych
  • Wirusy na Androida - popularne i niebezpieczne zagrożenia

Fiserv jest producentem rozwiązań dla instytucji finansowych. W Polsce korzystają z niego ING Bank Śląski, Bank Zachodni WBK, Big Bank Gdański, AIG Bank Polska i GE Bank Mieszkaniowy. Obecnie Fiserv chce rozwijać się w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200