Firmy IFS i Boomi zintegrowały swoje rozwiązania

IFS poinformował o nawiązaniu współpracy z należącą do koncernu Dell Technologies firmą Boomi. Połączone technologie obu firm zintegrują narzędzia do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP), zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i zarządzania serwisem w terenie (FSM), tworząc nową platformę.

Wiele przedsiębiorstw pracuje obecnie nad cyfryzacją swoich procesów i aby osiągnąć ten cel, muszą zintegrować ze sobą odseparowane zasoby informacji, które coraz częściej są przechowywane w chmurze. Wymaga to coraz bardziej elastycznych sposobów łączenia, rozłączania i ponownego łączenia dużych, szybko zmieniających się zbiorów danych. Firma Boomi postawiła sobie za cel rozwiązanie właśnie tych problemów.

Dzięki współpracy obu firm klienci IFS mają teraz dostęp do swego rodzaju „cyfrowej tablicy rozdzielczej”, na której funkcje pakietu IFS Applications są zintegrowane z dziesiątkami innych narzędzi niezbędnych do obsługi kadr, finansów i innych obszarów. Boomi udostępnia ponad 200 konektorów, które można skonfigurować za pośrednictwem interfejsu działającego na zasadzie „przeciągnij i upuść” w czasie rzeczywistym.

Zobacz również:

  • E-faktury: zmiany są nieuniknione
  • Nowoczesna sala konferencyjna - jakie wyposażenie warto wybrać?
  • Dell XPS 13 w odświeżonym wydaniu powalczy z Apple

Klienci IFS mogą przyspieszyć integrację i skrócić czas poświęcany na prace programistyczne o całe tygodnie lub nawet miesiące, co w wielu branżach, w których używane są starsze rozwiązania, jest niespotykanym wręcz przyspieszeniem.

„Przedsiębiorstwo to zastosowało podejście oparte na „tablicy rozdzielczej” łączącej wszystkie newralgiczne aplikacje w jednym, centralnym punkcie. Pozwala to przyspieszyć łańcuch dostaw, usprawnić usługi i konkurować w skali globalnej jak nigdy dotąd” — powiedział Sakari Jorma, wiceprezes IFS.

Opowiadając o korzyściach płynących ze współpracy, Derek Thompson, wiceprezes firmy Boomi na region EMEA, stwierdził: „Mocną stroną tej partnerskiej relacji są uzupełniające się obszary doświadczeń, jakie wnoszą do niej IFS i Boomi. Lojalni klienci IFS zasługują na platformę cechującą się inteligencją, skalowalnością i elastycznością na najwyższym poziomie, a my w Boomi jesteśmy dumni, że to właśnie naszą technologię wybrano jako podstawę dla rozwiązania ERP przyszłości”.

Christian Pedersen, dyrektor ds. rozwoju produktów w IFS, dodał: „Nasza oferta stanowi tylko jeden z elementów tworzących ekosystem rozwiązań, technologii i danych naszych klientów, dlatego rozumiemy, jak ważne jest zaoferowanie im pełnej otwartości i swobody wyboru. Dzięki współpracy z firmą Boomi robimy kolejny logiczny krok w kierunku zapewnienia klientom natychmiastowej łączności z cyfrową tablicą rozdzielczą z poziomu naszej platformy, która sama w sobie cechuje się otwartością i współdziała z interfejsami API”.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200