Firma z notebookiem

Techmex wprowadził do sprzedaży oprogramowanie „Mała firma” krakowskiej spółki Elfin. Aplikacja wspomagająca prowadzenie księgowości w małych firmach będzie oferowana wraz z komputerami przenośnymi marki Toshiba.

„Mała firma” to nowość na rynku polskim. Jak zapewnia producent, oprogramowanie to jako jedyne zawiera moduły umożliwiające prowadzenie księgowości na podstawie trzech rodzajów ewidencji: książki przychodów i rozchodów, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych i karty podatkowej. Aplikacja pozwala m.in. na prowadzenie bazy kontrahentów, ewidencji środków trwałych, rejestru VAT, wystawianie deklaracji ZUS czy prowadzenie rozrachunków bankowych. „Mała firma” ma moduł automatycznej aktualizacji przez Internet. Oprogramowanie standardowo objęte jest 6-miesięcznym okresem wsparcia technicznego.

Producent aplikacji, związana kapitałowo z firmą Techmex, spółka Elfin, prowadzi wortal finansowy Eflin.pl. Znana jest także z popularnej aplikacji do rocznych rozliczeń podatkowych.

Zobacz również:

Techmex, uatrakcyjniając ofertę notebooków, chce odzyskać udziały, jakie marka Toshiba utraciła ostatnio w rynku komputerów przenośnych na rzecz innych producentów. Niedawno dystrybutor przy współpracy z Polkomtelem rozpoczął sprzedaż komputerów tej marki w pakiecie z modułami GPRS.


TOP 200