Firma Sii w gronie partnerów wdrożeniowych systemów Microsoft Dynamics

Na mocy zawartej umowy firma Sii uzyskała status partnera firmy Microsoft w zakresie sprzedaży licencji i wdrożeń oprogramowania biznesowego. Umowa obejmuje systemy Microsoft Dynamics AX oraz Microsoft Dynamics CRM. Od czerwca trwają prace związane z budowaniem zespołu specjalistów.

Zawarcie umowy o partnerstwie w zakresie wdrożeń systemów linii Microsoft Dynamics jest rozszerzeniem dotychczasowej współpracy firmy Sii z koncernem Microsoft. Spółka świadczy usługi konsultingu oraz outsourcingu IT m.in. w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. W oparciu o rozwiązania firmy Microsoft realizowano dotychczas głównie projekty rozwoju oprogramowania dla dużych organizacji - m.in. z branży bankowej i przemysłowej. "Można śmiało powiedzieć, że obecna współpraca jest wynikiem naszych dotychczasowych dobrych relacji. Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie firmy Sii oraz wysoce wykwalifikowani pracownicy zapewnią naszym wspólnym klientom nie tylko sprawne wdrożenia zakończone sukcesem, lecz także kompleksowe wsparcie w rozwoju i dostosowywaniu rozwiązań do zmieniających się potrzeb prowadzonego biznesu" - mówi Adam Komorowski, dyrektor Działu Aplikacji Biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale Microsoft.

Zawarcie umowy partnerskiej z firmą Microsoft pozwoli na uzupełnienie oferty i realizację długofalowych planów rozwoju spółki. "Po sześciu latach dynamicznego rozwoju w Polsce, Sii jest dojrzałą firmą świadczącą profesjonalne usługi IT, także firmom, które obecnie są w fazie analizy biznesowej przed wdrożeniem systemu ERP" - mówi Bartłomiej Rybak, Dyrektor Operacyjny firmy Sii. Według niego rozszerzenie oferty usług o wdrożenia oprogramowania linii Microsoft Dynamics skutecznie wpisze się w strategię budowania długoterminowej pozycji konkurencyjnej na wymagającym rynku usług profesjonalnych.

Zobacz również:

  • Gigant z duchem start-upu
  • Fabryka przyszłości. Na jakie przeszkody mogą natknąć się firmy cyfryzujące produkcję?
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200