Firma GATX Rail Europe wybrała rozwiązanie HCM opracowane przez Oracle

Do firm, które zdecydowały się na rozwiązanie chmurowe ułatwiające im zadanie zarządzania kapitałem ludzkim, dołączyła ostatnio GATX Rail Europe (GRE). To działające w ponad 20 krajach europejskich przedsiębiorstwo transportowe dzierżawiące wagony kolejowe, które wybrało Oracle HCM Cloud.

HCM

Oracle HCM Cloud (Human Capital Management Cloud) to chmurowa platforma do zarządzania kapitałem ludzkim i procesami HR. Rozwiązanie udostępnia wbudowane funkcje inteligentnej analizy danych, narzędzia społecznościowe oraz chatboty. Można je wdrażać na kilka sposobów: w chmurze publicznej, prywatnej lub hybrydowej, jak również w modelu oprogramowania jako usługi (SaaS).

Firma GATX Rail Europe potrzebowała spójnego centralnego repozytorium danych o pracownikach wszystkich krajów, a także chciała ujednolicić zadanie zarządzania celami, talentami, wynagrodzeniami i benefitami na poziomie regionu. Dlatego po zapoznaniu się z dostępnymi na rynku rozwiązaniami chmurowymi zdolnymi zrealizować te cele, zdecydowała się na oprogramowanie opracowane przez Oracle.

Zobacz również:

  • Google przedstawia Gemini – nowy model AI

Wdrożenie zostało zrealizowane w całości przez specjalistów z Oracle Consulting, działa w GATX Rail Europe od stycznia 2021 roku i składa się z następujących elementów: Oracle Human Capital Management Base Cloud Service, Oracle Fusion Goal Management Cloud Service, Oracle Fusion Performance Management Cloud Service, Oracle Fusion Career Development Cloud Service, Oracle Fusion Talent Review and Succession Management Cloud Service i Oracle Fusion Workforce Compensation Cloud Service.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200