Firma FireEye wprowadza na rynek nowe rozwiązanie do ochrony centrów danych

Firma FireEye wprowadza na rynek rozwiązanie FireEye Data Center Security, które chroni przed atakami podstawowe elementy centrum danych, w tym repozytoria treści, serwery WWW, serwery aplikacji, a także współużytkowane zasoby plikowe.

Rdzeniem rozwiązania jest FireEye Threat Prevention Platform - platforma oparta na maszynach wirtualnych, która umożliwia wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie zapewnia centrom przetwarzania danych ochronę przed ukierunkowanymi cyberatakami i wspiera mechanizm FireEye Multi-Vector Virtual Execution (MVX), pozwalający zwalczać ataki typu zero-day i nieznane zagrożenia.

Rozwiązanie ma przy tym dostęp do informacji o najnowszych zagrożeniach w czasie rzeczywistym, realizując to zadanie za pośrednictwem chmury FireEye Dynamic Threat Intelligence (DTI).

Zobacz również:

  • Historia aktualizacji Windowsa 11 - najważniejsze zmiany dla biznesu
  • W Polsce ruszyła pierwsza serwerownia firmy Data4

Zaproszenie na konferencję

Zapraszamy na konferencję Best in Cloud, która podpowie Państwu jak przełożyć rozwiązania chmurowe na wyraźny efekt biznesowy. Konferencja odbędzie się 19 listopada 2013 w Warszawie.

Best in Cloud to nasza propozycja rzeczowej dyskusji o Cloud Computing w polskich firmach. O najlepszych pomysłach i przykładach zastosowania rozwiązań Cloud Computing w rodzimych uwarunkowaniach. Konferencja zogniskowana jest wokół wystąpień 6 finalistów konkursu Best in Cloud. To będzie duża porcja doświadczenia, wiedzy, inspiracji. Podanej w sposób syntetyczny i interaktywny, łącząc wymiary biznesowy, strategiczny i technologiczny.

Szczegółowy program konferencji pod adresem http://www.computerworld.pl/konferencja/BestinCloud.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200