FireEye prezentuje zaawansowane usługi oceny ryzyka dla sektora ubezpieczeń

FireEye (dostawca rozwiązań chroniących sieci przed cyberatakami) zaprezentował program CREATE (Cyber Risk Evaluation and Threat Engagement; Ocena cyberryzyka i walka z zagrożeniami). To produkt zaprojektowany z myślą o brokerach i specjalistach od praw ryzyka ubezpieczeniowego, dla których informacje o cyberzagrożeniach, na jakie narażone są ubezpieczane przedsiębiorstwa, są istotne.

W programie CREATE stosowane są technologie i usługi dostępne na platformie FireEye Threat Prevention Platform. Program pozwoli przedsiębiorstwom ubezpieczeniowym korzystać z platformy FireEye Threat Prevention Platform do oceny naruszeń bezpieczeństwa, świadczenia usług zarządzanych i reagowania na incydenty w ramach relacji z klientem.

Program FireEye CREATE oferuje technologie, które stworzono celem wyszukiwania luk w architekturach zabezpieczeń firm i ich eliminacji. Usługi świadczone po ataku pomagają ocenić i zminimalizować wpływ naruszenia bezpieczeństwa w firmie ubezpieczonego klienta.

Zobacz również:

  • Markowe oblicza phishingu
  • Cyberbezpieczeństwo. Jak bezpiecznie przetwarzać dane w Internecie?

Firma wspiera klientów w dziedzinie bezpieczeństwa za pośrednictwem usługi FireEye Managed Defense, platformy zabezpieczeń sieciowych FireEye Network Security, platformy analizy zagrożeń Threat Analytics Platform oraz corocznych ocen i planów operacyjnych w dziedzinie bezpieczeństwa.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200