Filmowy Epson

Firma Epson oficjalnie wprowadziła do swojej oferty przenośny odtwarzacz plików audio i wideo Photo Fine P-4000 - informuje serwis Akihabaranews.com. Urządzenie wyposażone jest w spory - 3,8" - wyświetlacz LCD oraz wbudowany dysk twardy o imponującej pojemności 80 GB.

Najnowszy produkt Epsona odtwarza pliki wideo w formatach MPEG4, a także MPEG1/2. Urządzenie potrafi odtwarzać pliki VOB - możliwe jest więc skopiowanie na jego dysk filmów z płyt DVD. Wśród obsługiwanych formatów audio znalazły się MP3 oraz AAC. Rozdzielczość wyświetlacza, w który wyposażony jest Epson P-4000, to 640 x 480 pikseli.

Filmowy Epson

Epson Photo Fine P-4000

Odtwarzacz może również pełnić funkcje przenośnego albumu fotograficznego (w poprzednich modelach z serii była to podstawowa funkcjonalność) - na jego ekranie można przeglądać zdjęcia zapisane na twardym dysku, a także na kartach pamięci CompactFlash oraz Secure Digital (urządzenie wyposażono w odpowiednie czytniki).

Ceny urządzenia oraz terminu wprowadzenia go do europejskich sklepów na razie nie podano.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200