FileNET wspólnie z Macromedia

Firmy podpisały umowę o współpracy dotyczącej oferowania kompleksowych rozwiązań z zakresu tworzenia i zarządzania zasobami w Sieci.

Firma FileNET ogłosiła zawarcie umowy o współpracy strategicznej w zakresie marketingu i sprzedaży z firmą Macromedia. Zgodnie z zawartym porozumieniem Macromedia zajmie się integracją Macromedia Dreamweaver z rozwiązaniami FileNET-u w zakresie zarządzania zasobami.

Zgodnie z zawartym porozumieniem firma FileNET będzie promować oprogramowanie Dreamweaver, flagowy produkt firmy Macromedia, jako preferowane narzędzie do obsługi danych w sieci WWW wraz z jednym z najnowszych produktów firmy FileNET – oprogramowaniem Panagon WebDAV Provider. Dreamweaver ma zintegrowaną funkcję wsparcia dla WebDAV tak, by użytkownicy mogli w łatwy sposób sprawdzić zasoby w i poza repozytoriami wykorzystując do tego właściwości oprogramowania Dreamweaver, które umożliwi im korzystanie z rozwiązań FileNET-u w zakresie zarządzania zasobami organizacji (ECM).

Zobacz również:

Firma FileNET zamieści w swoim nowym pakiecie oprogramowania Panagon WebDAV Provider próbną, 30-dniową wersję oprogramowania Dreamweaver.


TOP 200