FileNET rozpoczyna współpracę z Xenos

Korporacja FileNET ogłosiła z dniem pierwszym października rozpoczęcie współpracy z firmą Xenos, dostawcą oprogramowania do obsługi dokumentów i transformacji danych.

Korporacja FileNET ogłosiła z dniem pierwszym października rozpoczęcie współpracy z firmą Xenos, dostawcą oprogramowania do obsługi dokumentów i transformacji danych. W ofercie FileNET znajdą się teraz rozwiązania (skierowane głównie do instytucji finansowych i ubezpieczeniowych), pozwalające na wprowadzenie i przedstawienie danych z istniejących systemów w postaci formularzy gotowych do umieszczenia na stronie WWW.

Firmy dzięki oprogramowaniu-platformie o nazwie Xenos d2e (data to e-content) będą mogły w prosty sposób prezentować w Internecie swoje dane. Platforma ta bowiem konwertuje dane z istniejących systemów firmy, zawarte w takich dokumentach jak rachunki, dane polis ubezpieczeniowych, faktury i sprawozdania finansowe, na formaty rozpoznawalne w sieci WWW, takie jak XML, HTML, WML i Adobe PDF. System Xenos d2e współpracować będzie z rodziną produktów FileNET Panagon.

Zobacz również:

  • Google i NIST uruchomią produkcję procesorów kolejnej generacji
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200