Ferrari za dziesięć tysięcy

Acer Polska poinformował, że uatrakcyjnia linię dostępnych w Polsce notebooków o Ferrari 4000, model oparty o procesor AMD Turion 64 i kartę graficzną ATI Mobility Radeon X700 128 MB. Według producenta jest to ekskluzywny komputer, wyróżniający się bardzo dużą wydajnością oraz eleganckim wyglądem a jego obudowa wykonana została z włókien węglowych, korzystając z technologii wykorzystywanych w wyścigach Formuły 1.

Ferrari za dziesięć tysięcy

Acer Ferrari 4000

Na zachodzie, Ferrari 4000 dostępne są od maja. Teraz także polski oddział Acera zdecydował się na zaprezentowanie ich swoim klientom. Notebook posiada cienką i lekką obudowę z włókien węglowych, w kolorach czarnym oraz "czerwieni Ferrari". Wyposażony jest w panoramiczny wyświetlacz TFT 15,4 cala, oparty na architekturze PCI-Express chipset graficzny, 1 GB pamięci DDR, dysk twardy 100 GB oraz dwuwarstwową nagrywarkę DVD-Super Multi i czytnik kart pamięci "5 w 1". Ze "światem zewnętrznym" Ferrari 4000 komunikuje się poprzez kartę sieciową IEEE 802.11b/g, zintegrowany interfejs Bluetooth, gigabitową kartę Ethernet i modem V.92 56 Kb/s.

Notebooki objęte są roczną gwarancją międzynarodową. Użytkownik może też nabyć pakiet AcerAdvantage New Edition rozszerzający gwarancję do 3 lat i zawierający ubezpieczenie na wypadek przypadkowych uszkodzeń. Cena Ferrari 4000 wynosi 9 999 zł netto.

Ferrari za dziesięć tysięcy

Parametry notebooków Acer Ferrari 4000

Więcej informacji: Acer Polska

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200