F-Secure Policy Manager 5.60

Veracomp wprowadził do oferty nową wersję oprogramowania firmy F-Secure, przeznaczonego do centralnego zarządzania aplikacjami ochronnymi. F-Secure Policy Manager 5.60 wyposażony został w nowe narzędzie do raportowania stanu bezpieczeństwa sieci.

Policy Manager jest systemem do centralnego zarządzania aplikacjami antywirusowymi i innymi programami F-Secure do ochrony sieci, z każdego poziomu sieci: komputerów przenośnych, stacji roboczych, serwerów oraz bram internetowych. Wersję 5.60 wzbogacono o narzędzie do graficznego raportowania - F-Secure Web Reporting, które zapewnia podgląd stanu bezpieczeństwa sieci poprzez standardową przeglądarkę internetową.

System umożliwia zarządzanie krytycznymi aplikacjami bezpieczeństwa z jednej konsoli. Pozwala na automatyczną i zdalną instalację, konfigurowanie i aktualizację oprogramowania. Dodatkowo, może monitorować sieć tworząc raporty na temat stanu bezpieczeństwa sieci. Zapewnia bezpośrednią aktualizację sygnatur wirusów na komputerach lokalnych i zdalnych w momencie ich udostępnienia.

Zobacz również:

  • Apple wydziela kolejne aplikacje od systemu iOS/iPadOS 16
  • Cisco opracowało chmurową platformę do monitorowania biznesowych aplikacji i usług
  • Ten malware stał się sercem całego ekosystemu ransomware

F-Secure Policy Manager 5.60 współpracuje z systemami Windows i Linux. Jest oferowany bezpłatnie z wszystkimi aplikacjami F-Secure.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200