Exact uaktualnia aplikacje do norm UE

Exact Software Poland roześle bezpłatnie 560 użytkownikom swojego oprogramowania płytę CD z niezbędnymi uaktualnieniami systemu Exact Globe (w wersji for DOS i for Windows). Związane to jest ze zmiana...

Exact Software Poland roześle bezpłatnie 560 użytkownikom swojego oprogramowania płytę CD z niezbędnymi uaktualnieniami systemu Exact Globe (w wersji for DOS i for Windows). Związane to jest ze zmianami jakie nastapią 1 stycznia 2002 r. w ustawie o rachunkowości oraz wprowadzeniem waluty euro w krajach Unii Europejskiej.

Do płyty dołączona będzie broszura informująca o zmianach w ustawie oraz możliwości skorzystania z cyklu płatnych szkoleń dla pracowników działów księgowości używających Exact Globe.

Zobacz również:

  • Indie znoszą zakaz wykorzystywania kart operatora MasterCard
  • W porównaniu z europejskim polski przemysł nie lubi nowoczesnych technologii

Zmiany jakie nastąpią w rachunkowości obejmują niewielkie modyfikacje w procedurach księgowania oraz strukturze danych, księgowanie operacji w walucie euro i różnic kursowych, przeliczanie środków pieniężnych na rachunkach bankowych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200