Exact Software dla Baumit

Exact Software Poland zakończył pierwszą część wdrożenia systemu Exact Globe for Windows SQL w jednej z fabryk materiałów budowlanych wrocławskiej spółki Baumit. Dokładnie rok temu rozpoczęto wdrożeni...

Exact Software Poland zakończył pierwszą część wdrożenia systemu Exact Globe for Windows SQL w jednej z fabryk materiałów budowlanych wrocławskiej spółki Baumit. Dokładnie rok temu rozpoczęto wdrożenie tego systemu w głównej siedzibie firmy we Wrocławiu oraz w fabryce w Piotrkowie Trybunalskim. Baumit Sp. z o.o. jest polską filią austriackiego producenta materiałów budowlanych.

W styczniu 2001 uruchomiono pakiet finansowo-księgowy i pakiety obsługujące sprzedaż we Wrocławiu. W lipcu tego roku uruchomiono moduł logistyczny w fabryce w Piotrkowie Trybunalskim, która korzysta z systemu zdalnie poprzez Terminal Server. Drugi etap wdrożenia planowany jest na początek 2002 roku i obejmie moduły wspomagające zarządzanie produkcją.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
  • Microsoft Office 365 - lista wersji, najważniejsze zmiany dla biznesu

Przed wdrożeniem Exact Globe spółka Baumit korzystała z rozwiązań dla systemu DOS opartych na bazie danych dBase i środowisku sieciowym NetWare.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200