Evolution w Solideksie

Solidex zakończył wewnętrzne wdrożenie systemu e-learningowego Evolution. Producentem tej platformy jest amerykańska firma OutStart, której przedstawicielem od ubiegłego roku jest krakowski integrator.

Evolution to modułowy system umożliwiający tworzenie, zarządzanie i dystrybucję treści szkoleniowych w dużych organizacjach. Rozwiązanie usprawni dostęp do informacji potrzebnych w codziennej pracy konsultantom Solideksu. Dzięki wdrożeniu systemu na własne potrzeby Solidex zdobędzie też doświadczenia do realizacji przyszłych projektów u swoich klientów. Evolution to sztandarowy system e-learningowy autorstwa OutStart. Firma ta jest jednym z czołowych dostawców rozwiązań LCMS (Learning content management systems). Jej produkty wykorzystują m.in. Microsoft, Cisco czy wybrane jednostki administracji Stanów Zjednoczonych. OutStart i Solidex zawarły umowę o współpracy w połowie 2003 r. Wtedy też integrator przejął krakowską firmę WebService Internet, zapowiadając większe zaangażowanie w projekty związane z wdrażaniem rozwiązań intranetowych, w tym systemów e-learningowych.

Zobacz również:

  • Microsoft rozszerza program bug bounty
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200