Europejskie centrum Progrress

Firma Progress Software poinformowała o otwarciu pierwszego europejskiego Empowerment Center w Rotterdamie.

Firma Progress Software poinformowała o otwarciu pierwszego europejskiego Empowerment Center w Rotterdamie.

Centrum ma oferować klientom firmy usługi konsultingowe oraz zaawansowane szkolenia techniczne. Celem ich jest przyspieszanie wprowadzania i adaptacji nowych technologii firmy Progress, a w rezultacie szybsze wchodzenie firm na rynek e-biznesowy. Główny nacisk zostanie położony na platformę Internet Component Framework (ICF).

Progress Software przewiduje, że w 2002 r. w regionie EMEA w centrach Empowerment Center zostanie zarejestrowanych ponad 40 firm. Pierwsze centrum zostało otwarte w czerwcu br. w centrali firmy w Bedford (Massachusetts).

Firma Progress oferuje serwery komunikacyjne, użytkowe, komunikatów internetowych SonicMQ oraz bazy danych. ICF to platforma będąca podstawą do budowania aplikacji, działających w środowisku internetowym. Obejmuje ona pakiet elementów zgodnych z wymaganiami architektury Universal Application Architecture (UAA) firmy Progress.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200