Eurofreight.net: internetowa giełda transportowa

Serwis ma służyć do wymiany informacji o wolnych ładunkach i usługach transportowych. Docelowo platforma będzie działać na większości rynków europejskich.

Internetowa giełda transportowa Eurofreight rozpoczęła działalność. Serwis ten służy do wymiany informacji o ładunkach i samochodach, które te ładunki mogą przewozić. Platforma jest przeznaczona dla firm spedycyjnych oraz firm produkcyjnych lub handlowych poszukujących lub oferujących usługi transportowe. Zarejestrowani użytkownicy systemu mogą zamieszczać dowolną liczbę ogłoszeń zarówno o wolnych ładunkach, jak i samochodach pozostających do dyspozycji klientów. Twórcy Eurofreight.net przyjęli abonamentowy system opłat. Korzystanie z serwisu kosztuje ok. 50 euro miesięcznie. W przypadku opłat kwartalnych lub rocznych opłaty są niższe. Istnieje możliwość wykupienia dostępu do serwisu na okres testowy (14 dni).

Operatorem platformy jest łódzka firma Wendor. Ambicją twórców Eurofreight.net jest wprowadzenie platformy na większość rynków europejskich. Obecnie serwis działa w Polsce, Niemczech, Hiszpanii. Wkrótce ma zostać uruchomione wersje: francuska, angielska, rosyjska i włoska.

Zobacz również:

  • Apple uruchomiło program naprawy smartfonów przez klientów
  • Wirusy na Androida - popularne i niebezpieczne zagrożenia
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200