EuroInfo '92

Zgodnie z zapowiedzią, przedstawiamy dalsze propozycje referatów, jakie będą wygłoszone na Wystawie EuroInfo '92.

Zgodnie z zapowiedzią, przedstawiamy dalsze propozycje referatów, jakie będą wygłoszone na Wystawie EuroInfo '92.

Niekwestionowanym światowym liderem "komputerowej wymiany informacji biznesowej" jest World Trade Center (WTC). Jest to imponujący system informacyjny. Wyobraźmy sobie prosty przykład. Chciałbym sprzedać 10 ton (lub 10 000 ton) jabłek. Łączę się, używając swego domowego komputera, z WTC i składam ofertę. Zabiera mi to 5 minut. Oferta ta jest natychmiast odbierana przez tysiące firm w niemal 60 krajach. Ewentualne odpowiedzi na moją propozycję odbieram przez pocztę elektroniczną. Oczywiście, mogę kontrolować oferty innych użytkowników WTC - tak jak oni moje.

Niestety, serwis WTC znany jest niewielu firmom w Polsce. Jednym z pierwszych, może jedynym, jej użytkownikiem jest Centrum Wyszukiwania Informacji Profesjonalnej w Warszawie.

W najbliższym czasie sytuacja ma się zmienić. WTC otwiera bowiem własne przedstawicielstwo w Polsce - World Trade Center - Gdynia, lub inaczej - Wschodnioeuropejskie Centrum Handlu.

Prezes Zarządu WTC Gdynia, Pan Maciej M. Brzeski przedstawi podczas EuroInfo '92 referat: Koncepcja Centrum Handlu ?wiatowego (World Trade Center) w Gdyni.

Zważywszy ogromny zakres usług WTC, referat będzie nadzwyczaj cenny dla tych wszystkich, dla których informacja biznesowa decyduje o powodzeniu w pracy.

Prezes WTC - Gdynia przedstawi między innymi:

* krótki zarys historii rozwoju sieci WTC na świecie.

* podstawowe elementy koncepcji WTC i ich współdziałanie

* serwis informacji handlowej i potencjału przemysłowego jako stały element pracy każdego WTC

* WTC Gdynia - program Centrum, z możliwościami i aktualny stan rozwoju.

Serdecznie zapraszamy - karty wstępu na EuroInfo są jeszcze do nabycia w siedzibie Business Foundation, tel. 219993, 6282882.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200