Epicor iScala w kolejnych oddziałach Grupy NCAB

W kolejnych oddziałach Grupy NCAB, europejskiego producenta płyt drukowanych, zakończyło się wdrożenie systemu Epicor iScala.

Po wdrożeniu w Hiszpanii, Norwegii, Francji, Rosji i Chinach z takiego samego systemu korzysta już 13 oddziałów firmy. Do tej pory oprogramowanie wykorzystywały oddziały firmy w Polsce, Szwecji, Finlandii, Danii, Wielkiej Brytanii, Macedonii i w Niemczech. "Od dawna stosujemy system Epicor iScala, ponieważ jego struktura i funkcjonalność idealnie wpisują się w model biznesowy Grupy NCAB. Epicor iScala obsługuje wiele języków i walut, co jest istotne ze względu na międzynarodowy charakter naszego przedsiębiorstwa oraz ciągły rozwój, związany z ekspansją na nowe rynki" — powiedział Magnus Jacobsson, IT Manager w NCAB Group. Firma wykorzystuje też platformę integracji biznesowej, Epicor Service Connect, oprogramowanie, które pozwala na szybki transfer danych z systemów wewnętrznych i na wymianę z zewnętrzną infrastrukturą IT. "Wdrożenie Epicor Service Connect to efekt próśb naszych klientów o zintegrowanie naszego ERP z programami, które występują w ich przedsiębiorstwach. W ten sposób uzyskaliśmy pełną automatyzację procesów realizacji zamówień i dostaw" - powiedział Jacobsson. I dodał, że firma wraz z kilkoma większymi klientami wdrożyła rozwiązanie, w którym zamówienia, faktury, dostawy i serwis posprzedażowy są obsługiwane bez ręcznej interwencji.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200