EnerGis Telecom w Plus GSM

Firmy Suntech i Polkomtel zawarły kontrakt na realizację i wdrożenie Systemu konfiguracji zasobów sieci opartego na platformie EnerGis Telecom.

Firmy Suntech i Polkomtel zawarły kontrakt na realizację i wdrożenie Systemu konfiguracji zasobów sieci opartego na platformie EnerGis Telecom.

System będzie wykorzystywany przez pracowników odpowiedzialnych za planowanie i zarządzanie konfiguracją sieci (podsystemu NSS) oraz pracowników utrzymania sieci, którzy za pośrednictwem systemu uzyskają dostęp do informacji o konfiguracji oraz historii zmian poszczególnych elementów w sieci.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

Platforma EnerGis Telecom zawiera zintegrowane produkty do billingu i obsługi klienta, inwentaryzacji i paszportyzacji sieci, planowania, analizy oraz monitorowania i wizualizacji sieci.

Dotychczas system ten został wdrożony w TP SA (wspomaganie planowania i analizy sieci telekomunikacyjnych), Tel-Energo (billing i obsługa klienta), BPT Telbank (inwentaryzacja sieci i obsługa magazynu), Elterix (billing, obsługa klienta i paszportyzacja sieci dostępowej).

Suntech, założony w 1990 r., jest producentem specjalizowanych systemów informatycznych dla sektora finansowego (banki, biura maklerskie), telekomunikacyjnego (firmy operatorskie) i energetyki.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200