Elektroniczne Akta Osobowe: nowy moduł systemu TETA_Personel

System TETA_Personel wzbogacił się o moduł Elektronicznych Akt Osobowych opracowany przez Rodan Systems. Jest to narzędzie usprawniające proces tworzenia i zarządzania aktami osobowymi w przedsiębiors...

System TETA_Personel wzbogacił się o moduł Elektronicznych Akt Osobowych opracowany przez Rodan Systems. Jest to narzędzie usprawniające proces tworzenia i zarządzania aktami osobowymi w przedsiębiorstwach. Jak zapewnia producent wykorzystanie nowego modułu znacząco redukuje koszty przechowywania akt i zapewnia szereg zaawansowanych opcji wyszukiwania informacji. Repozytorium elektronicznych akt osobowych dostępne jest z poziomu systemu TETA_Personel. Może ono zawierać nowe dokumenty stworzone w systemie informatycznym, jak i wszelkie zeskanowane dokumenty papierowe.

W ramach nowej strategii Teta zamierza oferować rozwiązania dla firm dystrybucyjnych, administracji i służby zdrowia. W tym celu firma zamierza zacieśnić współpracę z partnerami takimi jak Rodan Systems, w celu poszerzenia funkcjonalności oferowanych przez spółkę systemów.

Zobacz również:


×