Elastyczniejsze przełączanie

Allied Telesyn wprowadza do sprzedaży nowy, zarządzany przełącznik warstwy 2 - AT - 8026FC w technologii Enhanced Stacking.

Elastyczniejsze przełączanie
Allied Telesyn wprowadza do sprzedaży nowy, zarządzany przełącznik warstwy 2 - AT - 8026FC w technologii Enhanced Stacking.

Nowy produkt to zarządzany przełącznik klasy podstawowej, posiadający 24 porty 10/100TX Fast Ethernet. Urządzenie jest także wyposażone w dwa porty 100 FX/SC typu uplink. Konfiguracja ta jest w szczególności przeznaczona dla użytkowników korzystających ze szkieletowych sieci światłowodowych Fast Ethernet, a nie z sieci Gigabit.

Zobacz również:

  • Cisco Business – rozwiązanie sieciowe od Cisco dla małego i średniego biznesu
  • Wi-Fi 7 - kompendium wiedzy o nadchodzącym standardzie

Przełącznik AT-8026FC jest nowym elementem serii AT-8000, która obejmuje ponadto dwa inne modele i wchodzi w skład rodziny przełączników warstwy 2 Enhanced Stacking.

Urządzenia te mogą być zarządzane za pośrednictwem interfejsu WWW, SNMP lub Telnet. Seria przełączników AT 8000 może być w pełni zarządzana przez system zarządzania AT-View+, opracowany przez Allied Telesyn i oparty na języku Java. Ponadto istnieje możliwość eksportu Allied Telesyn MIBS do systemu zarządzania siecią dostarczonego przez innego producenta, co dodatkowo zwiększa elastyczność zarządzania.

Każdy z modeli AT-8024, AT-8026FC i AT-8024GB jest wyposażony w matrycę przełączającą 9,6 Gb/s, która zapewnia przepustowość sięgającą 6,5 mln pakietów na sekundę na wszystkich portach podłączonych do sieci lokalnej.

Ceny przełączników wynoszą odpowiednio:

AT – 8026FC – 908 EUR

AT – 8024GB – 972 EUR

AT – 8024 – 775 EUR

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200