Eksperci z całego świata o trendach w IT. Rusza Infoshare 2020

Shajan Dasan (Twitter), John Romero (Romero Games), Piotr Konieczny (Niebezpiecznik), Lucas Stefanko (ESET), Emily Jiang (IBM) i Alejandro Saucedo (SELDON). To wybrani spośród blisko 50 ekspertów IT z całego świata, którzy opowiedzą o trendach i najnowszych rozwiązaniach technologicznych podczas Infoshare 2020 Online. Największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej startuje 23 września, w formacie online, transmitowanym na cały świat z Gdańska. Potrwa aż 6 dni.

Eksperci z całego świata o trendach w IT. Rusza Infoshare 2020

Fot. Infoshare

Na uczestników tegorocznej edycji Infoshare 2020 Online czeka 9 scen tematycznych, w tym aż 7 ścieżek, dedykowanych developerom i specjalistom IT. Podczas 6 dni prelekcji na żywo, technologiczni guru z całego świata opowiedzą o projektowaniu gier, najnowszych technikach hakowania, cyberbezpieczeństwie, ML&AI, robotach, komputerach kwantowych. Zgłębią także tajniki architektury oprogramowania, UX i UI, projektowania w JAVA, Scala, Go, prezentując case study wdrożeń technologicznych gigantów, a także przedstawią najnowsze sposoby, narzędzia i platformy do zarządzania wielkimi zbiorami danych. Przewidziane są również liczne wystąpienia z obszaru prowadzenia projektów IT i zarządzania zespołami specjalistów oraz moderowane sesje Q&A z ekspertami.

Pełna lista prelegentów Infoshare 2020 Online znajduje się pod linkiem: https://infoshare.pl/speakers/

Zobacz również:

  • Amerykański Sidewalk firmy Amazon może być cenny dla biznesu
  • Największe problemy sztucznej inteligencji od OpenAI
  • Polski startup wykorzystujący AI w medycynie wygrał Infoshare Startup Contest

Infoshare to największa konferencja technologiczna w regionie CEE, tworząca ekosystem łączący nowe technologie z biznesem. Co roku biorą w niej udział tysiące uczestników: startuperzy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy.

Towarzyszący konferencji konkurs Infoshare Startup Contest każdego roku gromadzi ponad 600 startupów z całego świata, które walczą o nagrody w kwocie 30 000 EURO. Rejestracja https://infoshare.pl/is-register/

Computerworld jest patronem medialnym wydarzenia

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200